Małgorzata Łęczyńska-Smoter
partner
radca prawny / doradca restrukturyzacyjny

Radca prawny Małgorzata Łęczyńska-Smoter

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego: Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług na kierunku Marketing i Zarządzanie oraz Wydziału Prawa i Administracji na kierunku Prawo. Obecnie doktorant na studiach doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji w Szczecinie na kierunku Prawo.

W 2014 ukończyła aplikację radcowską. Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego (syndyka) Ministerstwa Sprawiedliwości. Jej kwalifikacje jako menedżera potwierdza dodatkowo Certyfikat ILM wydany przez The Institute of Leadership & Management w Londynie. Prowadziła zajęcia dydaktyczne na uczelniach wyższych, studiach podyplomowych, jak i szkolenia i wykłady na konferencjach oraz seminariach.

 

Połączenie wiedzy ekonomicznej i prawniczej, pozwala na spojrzenie na problem z szerszej perspektywy. Specjalizuje się w problematyce spółek prawa handlowego oraz prawie gospodarczym. Uczestniczyła w złożonych projektach typu: squeeze-out, due-diligence oraz off-shore. Dodatkowo specjalizuje się w problematyce umów handlowych, a w kręgu jej zainteresowań są prawne problemy restrukturyzacji przedsiębiorstw i procesu inwestycyjnego.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie X i XI kadencji.

niebieskie logo kancelarii prawnej Sllegal Szczecin
SMOTER ŁĘCZYŃSKA-SMOTER

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów spółka partnerska