Spory i postępowania sądowe

sędziowski młotek
[wpseo_breadcrumb]

Rozbieżne interesy kontrahentów powodują, że zarządzanie sporem i konfliktem staje się codziennością każdego przedsiębiorcy. Zdajemy sobie sprawę, że wynik postępowania sądowego przekłada się na pozycję finansową firm, a długotrwałość procesu czy egzekucji jest bolączką wielu przedsiębiorców. Dążymy do tego, aby efektem naszych usług były jak najczęstsze wygrane w sądzie, a świadczone przez nas usługi były jak najbardziej efektywne czasowo i kosztowo. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie negocjacji, arbitrażu i reprezentowania klientów przed sądami powszechnymi.

Prawnicy naszej kancelarii reprezentują polskich i zagranicznych klientów w sprawach spornych, występując w ich imieniu w negocjacjach z kontrahentami oraz przed polskimi i międzynarodowymi instytucjami. Reprezentujemy interesy naszych klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym i Trybunałem Konstytucyjnym.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, analizując możliwości i ryzyka związane z prowadzonym sporem. Naszych klientów na bieżąco informujemy o przebiegu postępowań. Naszą wiedzę prawniczą wspiera doświadczenie, które zyskaliśmy dzięki współpracy z podmiotami działającymi w różnych sektorach gospodarki.

Kancelaria prowadziła liczne postępowania sporne na rzecz klientów m.in. z branży budowlanej i infrastruktury, przemysłowej, transportowej, handlu, a także z sektora obrotu nieruchomościami.

Osoba odpowiedzialna

niebieskie logo kancelarii prawnej Sllegal Szczecin
SMOTER ŁĘCZYŃSKA-SMOTER

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów spółka partnerska